Image

Послуга евакуації легкового автомобіля

У нас ви зможете замовити евакуацію авто у Львові

Наша компанія пропонує наступні послуги:

  • Евакуацію транспорту за допомогою лебідки;
  • Перевезення транспорту автоевакуатором в будь-яке місто України;
  • Евакуацію краном-маніпулятором;
  • Перевезення спецтехніки (міні-тракторів, мініекскаваторів, навантажувачів і т.п.);
  • Перевезення довгобазних транспортних засобів (евакуацію подовжених Газелей і мікроавтобусів і ін.);
  • Автоевакуатор дешево, як по Львову, так і по Україні в цілому.

Іноді несправність транспорту настільки серйозна, що послуги евакуатора просто необхідні. Незалежно від технічного оснащення транспортного засобу, на дорозі може трапитися всяке: від згорілого запобіжника до серйозного ДТП. Як вирішити проблему технічної допомоги на дорогах? Кому можна довірити свій автомобіль? Чи можливо сьогодні замовити автоевакуатор дешево, враховуючи, що ціни в сегменті автоевакуаторів не завжди відрізняються особливою демократичністю? Коли характер поломки транспортного засобу не дозволяє надати необхідну техдопомогу на дорозі, пропонуємо замовити евакуатор у Львові, який доступний цілодобово, незалежно від вашого місця розташування. Ми нікому не відмовляємо в допомозі на дорозі і завжди готові організувати і евакуацію авто.

Послуги евакуатора за вигідною ціною

Диспетчер нашої служби евакуації по вашому дзвінку визначить, який саме евакуатор слід відправити на місце поломки: звичайний, маніпулятор або вантажний автоевакуатор. В якому б районі міста або в області не відбулася неприємність з вашим транспортним засобом, технічна допомога не змусить себе довго чекати завдяки грамотному розміщенню і розосередження автоевакуаторів по Львову. Наші досвідчені співробітники приїдуть за вашим викликом, нададуть технічну допомогу і евакуюють автотранспорт в вказане місце, СТО або на стоянку. Унікальна система маршрутів, яку розробили провідні фахівці компанії, дозволяє дістатися в будь-яку точку  області в найкоротші терміни. Якщо ваше авто несправне, а ви не знаєте причину, наш евакуатор доставить машину туди, де його зможуть відремонтувати.

Автовласники нашого міста, в його складних транспортних умовах давно почали цінувати свій час і вже не просять допомоги на дорозі: один дзвінок - і автоевакуатор вже в дорозі. При невеликих поломках ситуація та ж: автомобілісти розуміють, що їх усунення набагато ефективніше доручити професіоналам, ніж возитися самому (з великою ймовірністю втратити час, але без гарантій успіху). Ринок автомобільних послуг нарешті став цивілізованішим, а затребуваність техдопомоги і попит на послуги автоевакуатора - стабільнішим і більшим.

Якщо вам потрібна термінова технічна допомога, зверніться в компанію Львів-Еквакуатор  і отримаєте послуги авто евакуатора за вигідною ціною. Ми працюємо цілодобово будемо раді вам допомогти!