Image

Послуги крана маніпулятора Львів

У нас ви зможете замовити евакуацію маніпулятором у Львові

Найпростіший і надійний спосіб дістати автомобіль з кювету, бруду, води або при його блокуванні з усіх боків - викликати евакуатор з краном маніпулятором. Він також здатний допомогти вам вирішити і безліч інших специфічних завдань, зберігши при цьому автомобіль в первісному вигляді.

Евакуатор з краном маніпулятором

Жвавий рух на дорогах Львова та області, безліч новачків за кермом і несприятливі погодні умови - все це ускладнює рух автомобілів і часто стає причиною поломок машин та дорожньо-транспортних пригод. І якщо ви ніколи не виявлялися в подібних ситуаціях, то навряд чи замислювалися про те, як в них слід діяти. Так що якщо вам потрібна евакуація - звертайтеся до нас! Фахівці компанії Львів-Еквакуатор допоможуть зорієнтуватися в ситуації, що відбувається і запропонують вам оптимальний спосіб вирішення будь-якої проблеми.

Коли потрібно замовити евакуатор маніпулятор з краном?

Евакуатор з краном маніпулятором - краще рішення для оперативного та акуратного транспортування легкових авто і спецтехніки в складних ситуаціях. Замовити його для роботи по Львову, Львівській області та інших містах і регіонах України ви можете в нашій компанії: ми дбаємо про свою репутацію і благополуччя наших клієнтів, а тому надаємо послуги якісно і дешево. В яких випадках вам буде потрібно маніпулятор? Зазвичай його викликають для перевезення авто з ушкодженнями:

 • При несправності рульового управління, коробки передач або електроніки;
 • Для роботи з машинами, чиї колеса заблоковані або відсутні;
 • При попаданні техніки в воду, бруд, кювети;
 • Через відсутність або деформації частин машини внаслідок аварії;
 • Для перевезення згорілих машин.

А також у випадках, коли інша евакуація неможлива:

 • Відсутній гак для лебідки;
 • Несправна гідравлічна підвіска;
 • Авто має низьку посадку.

Евакуатор з краном підійде і для інших випадків, так як він забезпечує максимально безпечну і акуратну навантаження і транспортування авто самих різних габаритів.

Евакуатор з краном маніпулятором ціна

Що робити, якщо ваш автомобіль виявився затиснутий з усіх боків, виїхав з траси, дороги, потрапив колесом у глибоку яму або не може виїхати з бруду? Найпростіший спосіб вирішення проблеми - попросити допомоги у інших водіїв. Але що робити, якщо лебідку нікуди під'єднати або ви боїтеся, що ваш автомобіль буде зіпсований? Не ламайте над цим голову - звертайте в компанію Львів-Еквакуатор і замовляйте евакуацію маніпулятором з краном. У такого рішення є безліч переваг:

 • Викликати допомогу можна в будь-який час доби, у вихідні та святкові дні;
 • Фахівці компанії прибудуть до вас в найкоротші терміни;
 • Можна отримати послуги як у Львові, так і за межами міста;
 • Ми представляємо всі супровідні документи, а також даємо гарантію збереження вашого автомобіля.

Але це не все: наші послуги не тільки якісні, а й дешево коштують. Ви можете оформити замовлення від 750 гривень. Підсумкова ж вартість залежить від безлічі факторів:

 1. Типу транспортного засобу;
 2. Умов евакуації;
 3. Свого місця розташування.

В будь-якому випадку терміновий виклик евакуатора буде найдешевшим, простим і зручним рішенням, як для приватних осіб, так і для юридичних осіб. Дізнатися докладніше про розцінки на послуги компанії ви можете на нашому сайті або у оператора натиснувши на кнопку знизу.