Аварійний комісар Львів. Допомога єврокомісара при ДТП. Оформлення європротоколу.

Аварійний комісар Львів. Допомога єврокомісара при ДТП. Оформлення європротоколу.

Незалежний аварійний комісар - це свого роду адвокат на місці ДТП, що відстоює ваші та тільки ваші інтереси!

У яких випадках слід викликати аварійного комісара?

Аварійними комісарами називають експертів, робота яких полягає в тому, щоб з'ясувати справжні причини ДТП. Вони визначають наявність страхового випадку та розміри збитків. В процес розгляду дані фахівці вступають за заявою застрахованої автовласника. Львів, як і багато інших міст з інтенсивним  та ускладненим рухом, потребує наявності таких фахівців.

Безумовно, представники цієї служби повинні ідеально знати законодавство, тому вони проходять спеціальне навчання. Вони регулярно здають іспити, щоб підтвердити свою кваліфікацію. Багато автолюбителів звертаються саме до аварійних комісарів, так як їх робота є незалежною. Вони не зв'язані ніякими трудовими відносинами з співробітниками дорожньої автоінспекції і страховими компаніями. Служба аварійних комісарів користується попитом не тільки у водіїв, що страхуються. За такими послугами звертаються і страховики, щоб отримати незалежні результати.

Багато хто вважає, що звертатися до аварійного комісара потрібно лише при серйозних ДТП. Але часто виникають ситуації, коли водій не в змозі сам визначити серйозність аварії. Тому виклик єврокомісара необхідний практично в будь-якій події на дорозі.

Після аварії на дорозі водій повинен повідомити про неї страхову компанію та викликати співробітників Нацполіції. Однак практика показує, за різними обставинами вони не завжди об'єктивно оцінюють ситуацію. Деякі обставини вони просто не вносять до протоколу, що може стати причиною порушення кримінальної справи. Наприклад, часто автоінспектор не звертає уваги на сліди витікання гальмівної рідини, через що у винного відмовили гальма. Також не беруться до уваги сліди обсипання ґрунту на проїжджій частині і багато інших побічних чинників.

Переваги звернення до аварійних комісарів

 • оперативне визначення причини ДТП;
 • незалежні і об'єктивні результати;
 • виявлення навіть незначних чинників;
 • контроль правильного оформлення євро протоколу(«Повідомлення про ДТП»).

Якщо викликати аварійного комісара на місце ДТП, ви будете впевнені, що всі «дрібниці» візьмуться до уваги, адже їх пошук і є головною роботою представників даної служби. Вони простежать, щоб всі нюанси обов'язково були занесені в протокол. Можливо, саме це стане причиною виправдання або пом'якшення покарання винного.

Чи зможете ви самостійно?

 • Викликати працівників поліції в разі аварії?
 • Заповнити повідомлення про ДТП (європротокол)?
 • Грамотно написати пояснення про ДТП?
 • Вказати повний перелік пошкоджень вашого транспортного засобу?
 • Розібратися в схемі ДТП, яку ви підписуєте?
 • Викликати службу евакуації авто чи кран-маніпулятор?
 • Сфотографувати місце ДТП і пошкодження авто, щоб в подальшому не дозволити спотворити цю подію іншими учасниками ДТП?

Будь-яке ДТП - стрес! Перебуваючи в такому стані, складно тверезо оцінити обставини, дати правильну оцінку своїм діям, при цьому ніхто не захищений від помилок, за які доводиться платити з власної кишені. Ви не застраховані від помилок співробітників Нацполіції, посягань з боку автошахраїв, а також агресивної поведінки інших учасників ДТП.

За полісом ОСЦПВ в разі ДТП до вас на допомогу ніхто не приїде. Страхові компанії давно відмовилися від виїздів на місце ДТП за полісами ОСЦПВ. Ви залишаєтеся один на один з Вашими проблемами ...

Часто, проїжджаючи місце ДТП, можна спостерігати, що всі учасники ДТП ходять навколо своїх автомобілів і телефонують. Консультуються. Як правило консультують знайомі, які вже побували в аналогічній ситуації.

Однак, кожне ДТП - індивідуальне, тому, що було добре для вашого консультанта, вам може принести негативний результат.

У будь-якого водія ДТП відбувається не так часто, і навчитися діяти холоднокровно і розумно дуже складно. Помилки на місці ДТП скоюють навіть досвідчені водії з великим стажем.

Причини виклику аварійного комісара на місце ДТП

поліс КАСКО

До вас приїде аварійний комісар від страхової компанії. Його завдання - дотримуватися її інтересів. Як правило, від нього вимагається підтвердження наявності страхового випадку (чи немає факту шахрайства). Зробивши необхідні фотографії, він їде. Ви залишаєтеся на місці ДТП один на один з проблемами, аналогічно власникові поліса ОСЦПВ.

Поліс ОСЦПВ, ви не винні в ДТП

а) Ви погано знаєте правила дорожнього руху. У Вас проблема правильного написання пояснення про те, що трапилося ДТП. Ви змушені підписувати схему ДТП, в якій не розбираєтеся. Другий учасник ДТП більш досвідчений і кмітливий - переписав всіх «свідків» і «переговорив» з співробітниками поліції.

Результат - «обоюдка» (обопільна вина), «недоказ» (неможливо визначити винного), ви стали винні в ДТП. У всіх трьох випадках ви ремонтуєте свій автомобіль повністю за свій рахунок або отримуєте тільки 50% покладеної виплати.

б) Через незнання деталей свого автомобіля, неуважного огляду Вашого пошкодженого транспортного засобу працівником ДАІ, в довідці відображений не весь перелік пошкоджених деталей.

Результат - страхова компанія оплачує тільки ті пошкодження, які відображені в довідці поліції. У цьому випадку ви ремонтуєте свій автомобіль частково за свій рахунок.

Поліс ОСЦПВ, ви винні в ДТП ...

Багато хто вважає, що раз винен – ​​то ж навіщо мені потрібна допомога. Це обман.

У другого учасника ДТП нова і дорога машина, кожна деталь якої може коштує $ 1000 і більше. Відповідно, результат експертизи, яку буде проводити потерпілий, може значно перевищувати розмір відповідальності страхової компанії по ОСЦПВ, тоді вам за законодавством доведеться компенсувати потерпілому суму, що перевищує розмір відповідальності ОСЦПВ.

ВИСНОВОК: На місці ДТП Вам необхідний аварійний комісар, який буде консультувати і захищати Ваші інтереси. На місці ДТП він обов'язково буде контролювати дії інших учасників ДТП і фотографічно фіксувати місце ДТП з прив'язками до орієнтирів, а також всі пошкодження автомобіля другого учасника.

Пам'ятайте! Правильні дії на місці ДТП - запорука підтвердження вашої невинності і отримання грошей в повному розмірі, яких вистачить на ремонт.

Аварійний комісар на місці ДТП – додаткові переваги:

 • аварійний комісар допоможе грамотно заповнити Повідомлення про ДТП.
 • аварійний комісар допоможе грамотно написати пояснення про ДТП.
 • аварійний комісар допоможе вказати повний перелік пошкоджень вашого ТЗ (упущені пошкодження СК не сплатить).
 • аварійний комісар допоможе розібратися в схемі ДТП, яку ви підписуєте.
 • аварійний комісар сфотографує місце ДТП і пошкодження ТЗ, щоб в подальшому не дозволити спотворити цю подію іншими учасниками ДТП.