Евакуатор для спецтехніки у Львові

Послуги евакуатора для спецтехніки у Львові

Транспортування несправних автомобілів та спецтехніки

Компанія Львів-Евакуатор надає послуги перевезення несправної та аварійної спецтехніки по Львову та Львівській області, транспортування машин в будь-який регіон України. Евакуація машини при ламанні має свої особливості, які можуть вплинути на кінцеву вартість робіт. Одним з основних нюансів є ступінь несправності, можливість пересування машини своїм ходом. Фахівці нашої служби володіють достатнім досвідом для того, щоб вирішувати завдання будь-якої складності.


Послуги евакуатора для техніки у Львові та Львівській області


Евакуація несправних автомобілів проводиться нами в мінімальний час. Термін подачі евакуатора становить 20-40 хвилин (при відсутності пробок на дорозі). Після отримання заявки фахівець вибирає евакуатор, що дозволяє найкращим чином вирішити поставлену задачу. При евакуації по Львову нами використовуються різні способи транспортування:


Буксирування. Цей спосіб застосовується в тих випадках, якщо несправний транспортний засіб на ходу. Евакуйована техніка зчіплюється з евакуатором за допомогою буксирувального троса або жорсткого зчеплення і перевозиться до місця призначення.


Часткове навантаження. Транспортування цим способом має на увазі під собою закріплення на платформі тільки однієї осі машини. Він підходить для перевезення важких транспортних засобів, вантажівок, сільгосптехніки, промислових машин, іншої техніки.


Повне навантаження. Здійснюється за допомогою крана-маніпулятора. Спосіб потрібний в тому випадку, якщо машина не на ходу, у нього заблоковані або відсутні колеса, не функціонує кермове управління і КПП.


Ми проводимо евакуацію стандартними та вантажними евакуаторами такої техніки:

  • автонавантажувачі;
  • асфальтні катки;
  • екскаватори;
  • трактори та сільгосптехніку;
  • вантажівки та автобуси;


Наші фахівці завжди вибирають оптимальний спосіб, яким буде здійснюватися транспортування несправного автомобіля чи техніки, орієнтуючись на відомості, надані замовником. Це потрібно враховувати при виклику евакуатора, оскільки від точності інформації багато в чому залежить успішність і оперативність виконуваних робіт, їх вартість.


Евакуація техніки по Україні


Компанія Львів-Евакуатор пропонує послуги евакуації пошкодженої спецтехніки будь-яке місто України за прийнятною ціною. При транспортуванні на далекі відстані нами використовуються евакуатори з маніпулятором з прямою або ламаною платформою. Несправна техніка буде повністю занурена на евакуатор. При необхідності на евакуатор буде встановлено будь-яке необхідне додаткове обладнання.
Замовити послуги ви можете за телефоном на кнопку знизу на сайті. Евакуатор буде подано на місце в мінімальний час. Дзвоніть!

Приклади наших робіт

Image
Image
Image
Image
Image
Image