евакуатор новояворівськ

Евакуатор Новояворівськ - Яворів - Краковець | від 500 грн

Виклик евакуатора в Яворівському районі. Без вихідних та цілодобово, швидка подача.

☎️ НАШ ТЕЛЕФОН ЦІЛОДОБОВО

+38 (098) 212 12 58

Яворівський адміністративний район - густонаселена частина Львівської області. Тому великий потік автомобілів на основних магістралях в напрямку Львів – Новояворівськ – Яворів - Краковець створює великі труднощі для автомобілістів. Хоч і діюча влада області звернула свою увагу на цей напрямок, але в даний час ситуація не сильно покращилася. Зазвичай сильна пробка накопичується на в’їзді у Львів з мікрорайону Рясне до заїзду на вулицю Шевченка. Так само сильно ускладнено рух на самому яворівському шосе, в районі кордону з Польщею, на контрольно-пропускному пункті Краковець - Корчова.


У зв'язку з цим багатьом службам евакуації складно здійснити швидку подачу евакуатора на цей напрямок. Але в нашій службі автодопомоги працюють професійні логісти! І вони знайшли рішення даної проблеми, грамотно розмістивши наші евакуатори в зручно розташованих місцях з точки зору транспортної доступності. Тому ми з упевненістю заявляємо, що час подачі евакуатора по району займає в середньому 30-40 хвилин! Звичайно, в піки завантаженості зазначений час коливається, але ми докладаємо всіх зусиль для забезпечення якісного й своєчасного сервісу. Служба евакуації «Львів-Евакуатор» піклується про своїх клієнтів. Ми завжди працюємо над підвищенням якості нашого сервісу!


Якщо вам потрібен цілодобово евакуатор в Новояворівську, Івано-Франкове чи інших населених пунктах, компанія «Львів-Евакуатор» готова надати свої професійні послуги в будь-який час доби. Ми виконуємо термінову евакуацію автомобілів, що вийшли з ладу посеред дороги, при ДТП, а також планове перевезення транспорту.
Географія обслуговування нашої служби охоплює всі міста та села Яворівського району, на ділянках трас М10, Е40 та Р40. Ми пропонуємо евакуацію транспорту по області та в інші регіони України.


Ціна на послуги евакуатора в напрямку Львів – Новояворівськ - Яворів


Професійні послуги евакуатора по всій Львівіській області - основна сфера діяльності нашої компанії. Ми виконали велику роботу, щоб запропонувати автовласникам конкурентні ціни.

Цілодобовий евакуатор коштує недорого з кількох причин:

  • Власний парк сучасної спецтехніки, замість послуг посередників.
  • Досвідчена команда водіїв і логістів, які вибирають оптимальні маршрути, що дозволяє значно скоротити холостий пробіг і витрата палива.
  • Краща робота - це задоволені клієнти та хороша репутація.


Щоб переконатися, що наші ціни нижчі, варто ознайомитися з нашими базовими тарифами або прорахувати вартість за допомогою дзвінка диспетчеру. Ці ціни є орієнтовними, оскільки кожна окрема ситуація відрізняється ступенем складності навантаження, кілометражем та ін. Щоб дізнатися точну ціну, необхідно зв'язатися з нашим представником.


Способи оплати послуг евакуатора


Клієнти нашої служби мають можливість провести оплату послуг (в гривні) будь-яким зручним способом. Ми приймаємо оплату готівкою, кредитною карткою через Приват24, а також безготівкові перекази на банківський рахунок. За всіма оплатами видаються чеки, квитанції.
Пропонуємо вигідні умови співпраці для корпоративних клієнтів. При укладанні договору ціни обговорюються індивідуально. Діє система знижок.


Час подачі евакуатора


Ми надаємо послуги евакуатора в Яворівський район, який приїжджає на виклик в будь-який час доби за 30-40 хвилин. Якщо ваш автомобіль застряг в пробці або на одній з найжвавіших магістралей округу, техніка може бути подана протягом 60 хвилин.
Незалежно від того, в якій точці автостради ви застрягли, ми готові цілодобово евакуювати транспорт на будь-якій ділянці:


Траса Т1425 від Дубровиці до Страдчу;
Траса М10 (Е40) Рясне-Руське – Івано-Франкове – Новояворіськ -
Яворів – Наконечне 2 – Краковець;
Траса Р40 Немирів – Вербляни- Коти – Залужжя – Рулево – Віжомля;
А також близько населених пунктів Шкло – Старичі – Майдан – Верещиця.


Наші послуги максимально покривають територію області, що робить можливим подачу спецтехніки навіть в найвіддаленіші куточки районів.
Наші переваги евакуатора на Яворівське шосе (недорого). Ми надаємо своїм клієнтам такі переваги:

  • Низькі ціни.
  • Виклик евакуатора цілодобово.
  • Дбайливе ставлення до транспорту.
  • Можливість оформити страховку автомобіля на час евакуації.
  • Знижки для постійних клієнтів.


Якщо у Вас раптово зламався автомобіль, або Вам потрібно транспортувати транспортний засіб з салону в гараж, замовте послуги в нашій компанії. Ви можете прорахувати послуги евакуації разом з нашим диспетчером.
Гарантуємо оперативність та компетентність.
Наш телефон: +3 (098) 202-12-58
Телефонуйте в будь-який час!