евакуатор городок

Терміновий виклик Евакуатора в Городку || Кращі Ціни

Наш евакуатор врятує Ваше авто. Працюємо по всьому Городоцькому районі. Без вихідних.

☎️ НАШ ТЕЛЕФОН ЦІЛОДОБОВО

+38 (098) 212 12 58

У Городоцькому адміністративному районі Львівської області розташовані такі населені пункти як Городок, Мшана, Родатичі, Великий Любінь, Комарно, Грімне та ін. Даний район входить в 10 найбільших за щільністю населення з усіх округів області. Якщо Ви є водієм й проживаєте в цьому густонаселеному районі та для переміщення до міста використовуєте особистий чи службовий автомобіль, то ми настійно рекомендуємо Вам записати телефон нашої компанії Львів-Евакуатор, тому що на дорозі може трапитися всяке. А ми зможемо надати Вам будь-яку технічну допомогу на дорозі пов'язану з Вашим автомобілем.


Сьогодні наше життя неможливо уявити без такого друга, як автомобіль. Кожен водій повинен розуміти, що його транспортний засіб це дуже складний механізм, який може потерпіти поламання.


Сьогоднішні технології, використовувані інженерами при будівництві автомобіля, настільки складні, що в результаті ламання можуть вплинути та на працездатність інших вузлів авто. У разі серйозного зламання автомобіль часто не в змозі самостійно пересуватися. І в подібних ситуаціях обов'язково потрібно звертатися до послуг евакуатора в Городку.
Через незнання багато власників нехтують цим, і вирішують самостійно за допомогою іншого автомобіля транспортувати свою машину в сервіс. Хоча насправді в більшості автомобілів, особливо з автоматичною коробкою передач, які категорично не можна буксирувати, це може викликати додаткові серйозні ламання. І подальший ремонт може обійтися в круглу суму грошей.


Чому ж ще небажано тягнути автомобіль за допомогою троса? Все просто. Найчастіше буксирується авто не здатне завестися в результаті зламу. А якщо воно не заводиться, тоді може не працювати підсилювач гальм, що стає небезпечним особливо в зимову пору року, коли дороги мають слизьке покриття. В результаті таких дій можна пошкодити не тільки свій автомобіль, але й той, що їхав попереду.


Наша компанія володіє досить значним автопарком різного типу евакуаторів, і у зв'язку з цим Ви може швидко та дешево викликати евакуатор в Городоцький район. Так само ми надаємо технічну допомогу на дорогах різного типу, наприклад: евакуація за допомогою маніпулятора, підвіз палива, витяг із кювету, запуск акумулятора та ін.


Для виклику евакуатора Вам необхідно зателефонувати нам і сказати держ. номер, марку і модель Вашої машини. Так само, необхідно повідомити фахівця де розташований автомобіль й куди його потрібно перевезти. Так само, не забудьте повідомити про можливі складнощі які можуть перешкоджати завантаженню вашої машини на евакуатор, наприклад: чи не обмежений під'їзд, чи не заблокувало колеса, чи є можливість поставити коробку передач в нейтральне положення, чи не заблоковано (пошкоджено) кермове управління, наявність буксирувального гака та ін.


Напевно для кожного автомобіліста найбільшим страхом є поламання улюбленого авто далеко від міста. Коли автомобіль не можна полагодити, а до найближчого сервісу далеко не залишається інших варіантів, як викликати евакуатор. Також послуги евакуації можуть знадобитися, якщо потрібно транспортувати авто з салону в гараж, а також перевезти спеціальну техніку.


Городоцьке шосе має багато населених пунктів, тому можливість ламання авто на цьому шосе дуже велика. У даній ситуації наша компанія оперативно надасть Вам евакуатор на автошлях М11 (Львів – Городок – Черлянське передмістя – Родатичі – Судова Вишня) чи ділянку траси Т1425, що сполучає Івано-Франково – Городок – Залужани – Бучали – Комарно – Грімне, або шосе Н13 від Великого Любеня до Градівки та Вишні. Ми перевозимо будь-які транспортні засоби від мотоциклів до спеціальної техніки по всій області чи Україні.


Ціни на евакуацію авто
На вартість евакуації транспорту діють такі параметри:

  • Габарити транспортного засобу.
  • Тип транспортного засобу.
  • Місце розташування транспорту
  • Технічний стан авто — якщо колеса чи кермо заблоковані, це впливає на остаточну ціну.
  • Можливість під'їхати до транспортного засобу — якщо її важко дістати з кювету або замету, може знадобитись доплата.
  • Яке обладнання використовується.


У нашій компанії можна замовити евакуатор на Городоцькому напрямку дешево та швидко. Ви можете дізнатись ціну послуг у наших диспетчерів.
Наш телефон: +3 (098) 202-12-58
Телефонуйте в будь-який час!