Вантажний евакуатор Львів

Послуги вантажного еквкуатора Львів

У нас ви зможете замовити евакуацію вантажним евакуатором до 20 т.

Навіть найдосвідченіші водії стикаються з проблемами на дорозі. Що робити, якщо автобус, вантажівка чи мікроавтобус не заводиться, а ви перебуваєте далеко від міста? Вихід є – вантажний евакуатор по Львові, області, України від компанії Львів-Евакуатор допоможе розв'язати будь-які питання, пов'язані з переміщенням габаритного транспорту.


Коли потрібен виклик вантажного евакуатора


Технічні ламання на дорозі не рідкість. Усі водії, як новачки так і професіонали, постійно стикаються з несправностями на трасах, вирішити які важко самостійно. У більшості випадків будь-які дрібні негаразди роботи машини цілком можливо виправити самому, однак при критичних проблемах з автотранспортом або при ДТП потрібен евакуатор, що може підняти транспорт до 20 тонн. Сьогодні маса фірм з евакуації легкових авто пропонує свої послуги по Львову та Львівській області, проте щоб швидко знайти вантажний евакуатор, доведеться постаратись. З компанією Львів-Евакуатор вам більше не доведеться шукати. Вантажний евакуатор-машина від нашої служби оперативно приїде на місце події в будь-який район Львівської області та дешево перевезе автобус, фуру, бус, вантажівку(TIR) чи іншу спецтехніку за необхідною адресою.


Завдяки багаторічному досвіду роботи наша служба евакуації автомобілів та іншої техніки вміло справляється з будь-якими проблемами на дорозі по у Львові чи області. Наш автопарк має велику кількість автоевакуаторів, серед яких присутні також:

 • Вантажні евакуатори;
 • Автоевакуатори з краном маніпулятором;
 • Машини з висувними платформами й лебідкою.


Також ми маємо у своєму розпорядженні автоевакуатори закритого типу, для повного і часткового навантаження автомобілів для двох і більше машин. За допомогою досвідчених і професійних співробітників ми якісно продумали логістику перевезень. Завдяки цьому тепер ви можете викликати найближчий евакуатор швидко і дешево. Вам більше не потрібно розв'язувати проблеми з несподіваним зламанням або перевезення автомобіля самостійно. У будь-якій складній ситуації ви можете звернутися в службу евакуації та евакуатор-машина від нашої компанії, приїде найближчим часом. Замовити евакуатор швидко для перевезення габаритних автомашин у нас дуже просто, ми перевозимо:

 • Автобуси та мікроавтобуси;
 • Вантажівки до 5 тонн, 10 тонн 20 тонн;
 • Спеціалізовані напівпричепи та причепи, фури (TIR);
 • Легкові машини вагою до 2 тонн;
 • Спецтехніку;


Пам'ятайте, що викликаний евакуатор-машина — запорука вашого спокою і гарантоване збереження вашого автомобіля.


Ціна евакуації вантажним евакуатором у Львові та області


Вартість евакуаторів по Львову та області приблизно однакова, однак на сайтах і в рекламних буклетах найчастіше вказана різна ціна. Така розбіжність викликана тим, що деякі недобросовісні фірми вказують тільки ціну за замовлення автоевакуатора, не уточнюючи вартість самих послуг, а після виставляють неймовірний рахунок за перевезення пошкодженого авто. У нашій компанії менеджер розрахує вартість евакуаторів будь-якого типу і на будь-які відстані за допомогою спеціального калькулятора. Розрахувати евакуатор послуги на калькуляторі досить просто, проте при підрахунку необхідно враховувати наступні фактори:

 • Вага автомобіля в тоннах;
 • Терміновість замовлення;
 • Дальність перевезення до місця призначення;
 • Наявність дрібних або великих пошкоджень;
 • Відстань від Львова до вашої автомашини;
 • Тип авто.


Провести більш точний розрахунок може тільки оператор нашої компанії. При замовленні евакуації й уточнення всіх моментів, наші співробітники швидко підрахують суму за послуги автоевакуатора. Якщо вам необхідний евакуатор швидко і не дорого у Львові, то служба Львів-Евакуатор те, що вам необхідно!

Приклади наших робіт

Image
Image
Image
Image
Image
Image