Часті питання про виклик евакуатора у Львові (FAQ)

Часті питання про виклик евакуатора у Львові (FAQ)

У цій статті ми зібрали основні питання, котрі задають нам наші клієнти при виклику евакуатора.

Як здійснюється евакуація автомобіля у Львові?

Евакуація автомобілів здійснюється методом повного вантаження автомобіля на евакуатор за допомогою лебідки або крана-маніпулятора. Також доступні послуги евакуації спецтехніки та послуги виклику вантажного евакуатора.

Що входить у вартість евакуації?

В озвучену нашим диспетчером вартість послуг входить повний перелік робіт «під ключ», а саме, подача евакуатора, навантаження, перевезення до місця призначення і розвантаження.

Що може збільшити вартість?

Якщо клієнт не попередив нашого диспетчера про заблоковані колеса або ж сталася затримка з вини клієнта, то це веде до збільшення вартості на фіксоване значення (див. сторінку тарифів на послуги). Максимальний час, відведений на навантажувальні та розвантажувальні роботи, становить 30 хвилин понад цього часу клієнт оплачує неустойку за умови, що затримка сталася саме з вини клієнта.
Вам не варто турбуватися про збільшення вартості, наш диспетчер задасть вам всі необхідні питання.

Як можна оплатити замовлення?

Крім готівкового розрахунку замовлення можна сплатити наступними способами (реквізити диспетчер повідомляє індивідуально кожного клієнта):
Безготівковим переказом по виставленому рахунку (для юридичних осіб).
Електронними грошима на Картковий рахунок або через гаманець Приват24.

Я дуже турбуюся за збереження свого автомобіля. Впораєтеся?

Евакуація автомобілів є для нас повсякденною роботою, і за багато років накопичений великий досвід - водії знають свою справу! Ми здійснюємо  перевезення самої різної складності: від великогабаритної спецтехніки до супердорогих автомобілів. Крім того, у нас застрахована відповідальність перевізника! Переглянути "Наші роботи: фотогалерея"

Які документи необхідні для евакуації автомобіля?

Перед завантаженням автомобіля на евакуатор вам необхідно пред'явити водієві наступні документи:

  • Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.
  • Посвідчення водія або паспорт громадянина України.
  • Якщо машина перебуває в користуванні, то додатково необхідна довіреність на право керування транспортним засобом (можна в рукописній формі).

Мені потрібен евакуатор терміново! Через якийсь час ви можете подати його?

По Львову подача може бути здійснена в найкоротші терміни, тому що найближчий евакуатор вже знаходиться у вашому окрузі. Як правило, в Львові наша техніка добирається до клієнта за 20-30 хвилин. Однак, при наявності сильних пробок цей час може бути дещо збільшено.
Також слід розуміти, що при наявності пробок в Львові, евакуатор будь-якої іншої компанії навряд чи прибуде до вас швидко!

Я бачив в інтернеті зовсім дешевий евакуатор! Може, зійдемося на цій ціні?

Як і будь-яка інша служба евакуації ми не можемо працювати нижче рентабельності надання послуг. Підозріло низькі ціни, як показує практика, свідчать про наступне:
При розмові з диспетчером ціна буде озвучена значно нижчою, а за фактом навантаження - озвучена більш висока ціна.
Швидше за все, це приватний евакуатор, тому немає ніяких гарантій, що він взагалі до вас доїде, також немає ніяких гарантій, що його технічний стан і технічне оснащення відповідають вимогам вашого замовлення.
Як правило, такі водії беруться за будь-яку роботу і «тренуються» на автомобілях клієнтів, тому безпека навантаження і розвантаження завжди під сумнівом.
Пам'ятайте, вартість послуг в провідних львівських компаніях відрізняється, як правило, не більше ніж на 5-10%, а жорстка конкуренція змушує тримати ціни на мінімальному рівні.
У нас ви можете замовити евакуатор реально дешево! І можете не сумніватися, це буде реально низька і адекватна складності замовлення ціна.

Чому іноді для послуги евакуація на бездоріжжі не визначена вартість у багатьох фірм?

Тому що кожне замовлення на евакуацію на бездоріжжі настільки унікальне, що вказувати нижню цінову планку в таблиці тарифів немає сенсу. Вартість даної послуги складається з наступних складових: складність робіт, відстань до об'єкта перевезення, витрачений час на виконання завдання. Самі розумієте, одна справа - врятувати в місті легковий автомобіль із замету, і зовсім інша справа - витягувати з болота величезний джип, який водії вирішили випробувати по повній програмі на прохідність. У будь-якому випадку, можете бути впевнені, що ми запропонуємо вам оптимальну вартість надання послуг і успішно витягнемо ваш застряглий автомобіль.