евакуатор миколаїв

Евакуатор Миколаїв: гарантія якості та кращої ціни цілодобово

Зламалося авто в Миколаївському районі? Наш евакуатор прийде на допомогу.

☎️ НАШ ТЕЛЕФОН ЦІЛОДОБОВО

+38 (098) 212 12 58

Евакуація в Миколаївському районі Львівської області — популярна послуга в таких населених пунктах, як Миколаїв, Раковець, Красів, Держів, Новий Розділ, Тростянець, Гірське, Ричагів, а також на ділянках траси Е471, Т1402 та М06.


Миколаївське шосе — одне з найбільш завантажених, головна автомагістраль Львів — Стрий Півдня Львівської області. Постійні кілометрові пробки при виїзді зі Львова, особливо в засніжену погоду, стають частою причиною для виклику евакуатора на Миколаївський напрямок.


Якщо автомобіліст стикається з такими проблемами, які не дозволяють транспортному засобу рухатися своїм ходом, на допомогу приходить спецтехніка нашої компанії. Наші фахівці готові дозволити найскладніші завдання з евакуації в найкоротші терміни.

 • Наша служба пропонує вигідні умови співпраці фізичним і юридичним особам.
 • Ми готові здійснити евакуацію вашого автомобіля оперативно, безпечно та недорого.
 • Спецтехніка чергує по всій території району та інших містах області, тому нашими послугами можна скористатися в будь-який час і при будь-якій погоді.
 • Ми готові надати допомогу на території всього району оперативно, не залежно від завантаженості на дорогах.
 • Служба надає послуги в разі технічних несправностей, ДТП в будь-який час доби без вихідних.


Наші водії здійснюють перевезення транспортних засобів, як по місту, так і в інші регіони центральної частини країни. Ми використовуємо власний широкий автопарк спецтехніки, яка щомісяця проходить планові технічні огляди.


Наші евакуатори в районі Миколаєва оснащені кранами, лебідками, маніпуляторами, завдяки чому навантаження і транспортування транспортних засобів проводиться в найкоротші терміни.


Наші машини патрулюють в різних ділянках області. Після того, як клієнт залишає заявку диспетчерській службі, водії негайно відправляються на виклик. Даний підхід дозволяє нам скорочувати час подачі спецтехніки до 30 хвилин.


Миколаїв — місто, де кожен автомобіліст може звернутися в компанію Lviv-Evakuator і отримати компетентну допомогу. Наша техніка проходить регулярне техобслуговування. Нами виконується перевезення маніпулятором вантажний і спецтехніки, легкових машин.


Евакуація в Миколаївському районі Львівської області:

 • Проводиться за участю наших досвідчених водіїв. Всі мають досвід в евакуації й допоможуть в дорожньої ситуації будь-якого рівня складності.
 • Виконується з урахуванням специфіки. Виходячи з марки та моделі вашого автомобіля, ми підбираємо техніку з відповідною вантажопідйомністю.
 • Дозволяє розв'язувати будь-які проблеми. Евакуатор з маніпулятором потрібно, якщо машина сильно постраждала в результаті ДТП або потрапила в кювет.
 • Щоб оформити виклик маніпулятора, вам досить повідомити ваше місцеперебування, дані про автомобіль і ступінь пошкодження. У нас можна оформити виклик майстрів дешево!


Швидка допомога цілодобово


Потрібен евакуатор в Миколаєві? – Наша компанія завжди вам допоможе! Ми надаємо цілодобову допомогу, звертайтеся до нас в будь-який час! Послуги перевезення виконуються нами швидко та акуратно! Спецтехніка прибуде за викликом протягом 30-40 хвилин!
Вартість наших послуг
Наша служба пропонує послуги евакуатора в Миколаєві, ціна яких вигідно відрізняється від послуг численних конкурентів. Ми гарантуємо знижки в разі повторного звернення до наших фахівців за допомогою.
Кінцева вартість нашої роботи залежить від серйозності несправності транспортного засобу, складності навантаження. Проте, наша цінова політика вельми вигідна і демократична. Ми можемо похвалитися, що виклик нашого евакуатора на трасу Львів – Миколаїв – Стрий, обійдеться вам на 10-20% дешевше, ніж послуги конкурентів.
Підрахувати витрати на розв'язання вашої проблеми можна зв'язавшись з диспетчерською службою. Диспетчери надають консультації та приймають заявки також цілодобово.
Вигоди від співпраці з нами є очевидними, а саме, наша служба гарантує клієнтам високий рівень сервісу, що складається з наступних компонентів:

 • оперативна подача техніки в межах Миколаєва;
 • вигідна цінова політика;
 • гарантії та страховка.


Ми завжди пропонуємо своїм клієнтам укласти договір, що буде виступати гарантією безпеки перевезення автомобіля, його збереження під час вантаження, транспортування, розвантаження. У разі, коли транспортний засіб перекинувся, досвід наших співробітників гарантує дбайливе навантаження таким чином, щоб уникнути додаткових ушкоджень.
З нашою допомогою евакуація стає більш надійним процесом.


Якщо Ви або ваші друзі виявилися в складній ситуації на дорогах області, замовляйте у нас послуги евакуатора недорого і в будь-який час. Гарантуємо оперативність і компетентність.
Наш телефон: +3 (098) 202-12-58
Телефонуйте в будь-який час!