евакуатор жовква

Евакуатор Жовква. Терміново. Цілодобово. Кращі ціни

Виклик евакуатора в Жовкву терміново! Працюємо по всьому районі цілодобово.

☎️ НАШ ТЕЛЕФОН ЦІЛОДОБОВО

+38 (098) 212 12 58

Жовківський район — це один з найбільших адміністративних округів Львівської області. Місто Жовква багата історичними пам'ятками, серед яких храми, садиби, а також велику територію займають парки. Багато жителів міста для відвідування цих культурних місць використовують автомобілі. У будь-який зручний для себе час, вони відвідують цікаві для них пам'ятки. Що робити якщо раптом ваша машина вийде з ладу? Ви з легкістю можете скористатися послугами служби евакуації Львів-Евакуатор. Наша компанія вже багато років надає послуги у сфері евакуації автомобілів. Ми швидко та недорого розв'язуємо будь-які проблеми у сфері евакуації транспортних засобів.


Якщо ваш транспортний засіб вийшов з ладу посеред автостради, не варто панікувати або сподіватися на допомогу інших учасників дорожнього руху. Найрозумніший вихід із ситуації — викликати евакуатор на автошлях М09, Р15 чи трасу Т1425 або іншу дорогу, що показує Ваш навігатор.


Наша служба допомоги працює на території всього району. Ми готові транспортувати ваш автомобіль в будь-яку точку, на СТО до Львова чи інше місце Львівської області та навіть в будь-який інший регіон України.

Наша служба евакуації пропонує професійні послуги для обслуговування техніки будь-якого типу:

 • мототехніка, квадроцикли;
 • легкові автомобілі різного класу;
 • позашляховики, мінівени;
 • невеликі вантажні автомобілі;
 • будівельна техніка (трактори, катки, вагончики, битовки).


У нас можна замовити спецтранспорт заздалегідь або в екстреній ситуації.


Послуги компанії:

 • Евакуація легкових автомобілів будь-яких категорій;
 • Запуск двигуна, «прикурки» автомобіля;
 • Технічна допомога на дорозі;
 • Вантажна евакуація;
 • Евакуація з паркування;


Як викликати евакуатор в Жовкву?


Для того що б дешево викликати евакуатор, вам необхідно зв'язатися з нашим диспетчером і повідомити йому де ви перебуваєте, так само марку і модель Вашого автомобіля. Для повного розрахунку ціни на евакуатор Вам так само необхідно повідомити адресу доставлення, а також описати стан Вашого автомобіля. Так само звертаємо Вашу увагу що для отримання послуги необхідно при собі мати документи, що підтверджують право власності на автомобіль. (Паспорт транспортного засобу або свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу).


Ціна на послуги евакуатора


Ми надаємо послуги дешевого евакуатора у Львівській області. Низькі ціни ніяк не відбиваються на якості роботи, оскільки ми працюємо за принципом взаємовигідного співробітництва й піклуємося про власну багаторічну репутацію.


Кінцева вартість виклику авто-евакуатора може відрізнятися в кожній окремій ситуації. Ціна залежить від наступних факторів:

 • тип, вага евакуйованого транспортного засобу;
 • відстань між пунктами перевезення;
 • ступінь пошкодження автомобіля;
 • складність навантажувальних і розвантажувальних робіт (необхідність застосовувати додаткові пристосування).


Остаточну суму може назвати тільки наш оператор, і вона залишиться фіксованою з моменту оформлення заявки. Якщо ви хочете заздалегідь дізнатися приблизну вартість цікавить послуги, зателефонуйте нам або заповніть онлайн форму на нашому сайті.
Способи оплати послуг евакуатора


Для оплати наданих послуг доступні всі сучасні способи:

 • готівковий розрахунок;
 • безготівковий розрахунок;
 • оплата банківською картою через Приват 24;
 • з корпоративними клієнтами підписується договір про надання послуг, який дає можливість отримати індивідуальну знижку.


Час подачі евакуатора


Шляхом злагодженого та чіткого зв'язку між нашими водіями та диспетчерською службою між оформленням заявки й подачею евакуатора в потрібне місце проходить в середньому 20-40 хвилин. Ми використовуємо сучасне навігаційне обладнання, постійно аналізуємо дорожню ситуацію по всім районам, грамотно розміщуємо свої команди для чергування, щоб максимально скоротити час подачі евакуатора по Львову та області.


Викликаючи наш евакуатор, клієнт може бути впевнені, що техніка буде подана оперативно в будь-який населений пункт Жовківського району, а саме:

Траса М09: Куликів – Жовква – Пили – Добросин – Думи – Рава-Руська;
Траса Р15: В’язова – Туринка – Боянець;
Траса Т1425: Глинськ – Блищиводи – Зіболки;

У разі серйозної завантаженості місцевих доріг час подачі може досягати максимум 60 хвилин.


Гарантуємо оперативність та компетентність.
Наш телефон: +3 (098) 202-12-58
Телефонуйте в будь-який час!